in

Według wielu ludzi jest za stary – ale tylko zobacz, jak tańczy

Sam West, mężczyzna w średnim wieku, dobrze poznał, jakie to uczucie wciąż stawiać czoła stereotypom. Jest sporo starszy od swojej partnerki od tańca i na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda jak tancerz, ale gdy tylko zaczyna tańczyć, ludzie przecierają oczy ze zdumienia.

Latem ubiegłego roku Sam i jego partnerka Autumn Jones wzięli udział w konkursie tanecznym Grand Nationals Carolina Classic. Konkurs na takim poziomie wygrywają tancerze o dużych umiejętnościach i wielkim talencie. Uczestnicy muszą wykazać się zwinnością, koordynacją, a przede wszystkim muszą ciężko trenować, aby swój układ opracować do perfekcji.

Sam i Autumn nie boją się ciężkiej pracy i postanowili przygotować się do udziału najlepiej jak potrafią. Wystarczyło kilka pierwszych ruchów, aby publiczność zaczęła przecierać oczy ze zdumienia.

Choreografia, którą przygotowali na ten konkurs jest powalająca. Oglądając tę parę trudno oderwać wzrok od ich nóg. Wyglądają, jakby byli z gumy.

Para wybrała do swojego układu utwór Jerry’ego Lee Lewisa ”Pink Cadillac”. Okazało się, że ich występ tak się spodobał, że Sam i Autumn wygrali konkurs!

Gdy ich występ trafił do internetu, szybko stał się hitem. Obejrzało go już ponad pół miliona widzów. Wam też spodoba się ich taniec!