in

W rok, para zrzuciła wspólnie 178 kilogramów dzięki dwóm prostym zasadom. Teraz ciężko ich poznać

Lexi i Danny Reed z miasta Terre Haute (USA) zdecydowanie nosili ubrania rozmiaru XXL. Planowali mieć dzieci i długo razem żyć, ale problem stanowiła ich waga. Lexi ważyła 220 kg, a Danny 127 kg. W zeszłego Sylwestra postanowili to zmienić.

Wszystkie wcześniejsze próby zrzucenia wagi zakończyły się porażką. Wiedzieli, że muszą zrobić coś innego.

Tym razem nie rozważali operacji, specjalnej diety ani trenera osobistego. Przez rok wspólnie zrzucili 178 kg, z czego aż 137 kg należało do Lexi!

Jak udało im sie tego dokonać? 27-letnia Lexi mówi, że wprowadzili tylko dwie zasady: po pierwsze zaczęli zwracać uwagę na to, co jedzą i zamienili niezdrowe posiłki oraz słodkie napoje na chude mięso, warzywa i wodę. Drugim krokiem było zaprzestanie przesiadywania przed telewizorem i zamiast tego chodzenie na siłownię: pół godziny, pięć razy w tygodniu.

Z czasem, odchudzanie robiło się coraz łatwiejsze i każdego miesiąca Lexi gubiła prawie 10 kg. Każdego dnia wzajemnie się wspierali. Nie tylko chudli, ale też zbliżali się do siebie.

„Są pewne rzeczy, których przez 10 lat razem nie mogliśmy zrobić. To uczucie, gdy on może mnie po raz pierwszy objąć, nigdy mi się nie znudzi” – napisała Lexi

Para może być dumna ze swojego osiągnięcia! Podziel się tym artykułem, jeśli chcesz ich historią kogoś zainspirować!