in

TVP Info zadzwoniło do Polaków na K2. Odpowiedź himalaisty była miażdżąca

Takiej kontry nikt się nie spodziewał. Jeden z uczestników polskiej wyprawy na szczyt K2 zripostował na żywo dziennikarkę publicznej telewizji TVP Info.

Polscy himalaiści podjęli próbę zdobycia szczytu K2. Jeden z członków ekipy Adam Bielecki uległ poważnemu wypadkowi, gdy spadający sporej wielkości kamień poważnie zranił go w głowę. Rana była poważna i wymagała szycia, a Bieleckiego czeka kilka dni rekonwalescencji.

To jednak musi być jakaś feralna seria, bo wczoraj media obiegła informacja o wypadku Rafała Froni, kolejnego z członków ekipy K2. W trakcie wspinaczki na Rafała spadł wielki kamień, który bardzo poważnie zranił jego przedramię. Okazało się, że kończyna mężczyzny jest złamana i został przewieziony helikopterem do szpitala.

Z Rafałem Fronią połączyła się w telewizji na żywo dziennikarka TVP Info. Prezenterka dopytywała go o jego wypadek, aż w końcu zmęczony pytaniami mężczyzna jej przerwał.

„Miała pani kiedyś złamaną rękę?” – zapytał Fronia.

Dziennikarka odpowiedziała, że miała i wie, jak wielki to ból. Jednak nie rezygnowała i zaczęła dopytywać himalaistę o to, jak się aktualnie czuje. Takiej odpowiedzi jednak się nie spodziewała.

„Wie pani co, do dupy! Dajcie nam w końcu spokój” – odpowiedział poirytowany Fronia i zakończył połączenie.

Źródło: pikio.pl