in

Trudna sytuacja Isabel Marcinkiewicz. Żali się, że nie ma pieniędzy na życie

Isabel Marcinkiewicz, jeszcze do niedawna żona byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza nie ustaje w wysiłkach, by często pojawiać się w mediach. W poniedziałek napisała na w mediach społecznościowych m.in. o denerwujących ją pytaniach o macierzyństwo. Teraz opublikowała wiersz o… swoim byłym mężu. Żali się też w mediach, że nie starcza jej pieniędzy na życie.

„Oświadczenie w pewnej sprawie (nagrania) – tylko dla osób z ogromnym poczuciem humoru” – zaznaczyła na wstępie Isabel Marcinkiewicz. Dalej już jest parafraza wiersza Jana Brzechwy pod tytułem „Leń”:

„Na tapczanie siedzi leń mecze ogląda cały dzień nawet koszuli nie wkłada natomiast umysłami innych świetnie włada” – pisze Isabel Marcinkiewicz w swojej przeróbce popularnego wiersza.

Czyżby Kazimierz Marcinkiewicz faktycznie był tak leniwy, jak prześmiewczo opisuje to w wierszu była żona? Tej tezie mógłby zaprzeczać wpis Kazimierza Marcinkiewicza z jego konta na Facebooku, na którym były premier zamieścił zdjęcie w sportowym stroju. Pochwalił się też, że biega i w styczniu zrobił już 80 km. Były premier napisał też, że od lutego rozpocznie treningi na basenie oraz jazdę na rowerze.

Tymczasem z aktywności byłego męża kpi w wierszu Isabel Marcinkiewicz:

„Jak to ja nic nie robię?? Przecież to tu to tam od stacji do stacji telewizyjnych chodzę sobie. A to piątek, świątek czy sobota żadna inna w głowie mi robota” – czytamy w wierszu byłej żony Marcinkiewicza.

Isabel Marcinkiewicz skarży się też, że musi pożyczać pieniądze. Choć od rozwodu Marcinkiewiczów minęły już dwa lata, byli małżonkowie wciąż sądzą się o wysokość alimentów. W rozmowie z Pudelkiem Isabel stwierdziła, że były mąż jest jej winien 56 tysięcy złotych.

„Jak mam się utrzymywać z czegoś, czego nie otrzymuję od 11 miesięcy? Pomimo zasądzenia pieniędzy na opiekę, leczenie i leki, czyli adekwatnie do sytuacji zdrowotnej? Próbuję sił w pisaniu, wkrótce nowa książka, już trzecia, nie jestem osobą czekającą na cud i spoczywającą na laurach, próbuję wedle obecnych możliwości” – powiedziała Pudelkowi Isabel Marcinkiewicz.

Źródło: fakt.pl