in ,

Ten mobilny dom jest rewolucyjny. Gdy zobaczysz jego wnętrze, zrozumiesz dlaczego

Czy zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o spędzeniu swojej emerytury w domu na kółkach, jeżdżąc po całym świecie i w końcu mieć możliwość zwiedzić wszystkie miejsca, których nie odwiedziłeś wcześniej?

Jeśli tak, to lepiej zaczynaj oszczędzać, bo „najbardziej luksusowy mobilny dom na świecie” będzie Cię kosztować minimum 2 i pół miliona dolarów. Tak, dwa i pół!

Tylko spójrz na to cacko! To będzie jazda twojego życia 🙂

A więc jak wygląda samochód za dwa i pół miliona dolców?  Zobacz film Franka Carmi, który ma już kilkanaście milionów wyświetleń.

Możesz odbyć wirtualny spacer po czymś co zostało już ogłoszone „najbardziej luksusowym mobilnym domem na świecie”.

Przejdźmy więc do konkretów i pogadajmy o tym, co znajduje się w środku. Tak na stronie internetowej mówią o nim jego twórcy:

Sky Lounge to jeden z najlepszych pomysłów w „EleMMent Palazzo”. Niezwykły i zarezerwowany dla garstki ludzi. Automatyczna winda może cię wynieść na dach, gdzie znajduje się pokład. Zewnętrzne schody również prowadzą na górę, gdzie znajdziemy piękne meble oraz system podgrzewanej podłogi.

Winda na dach tego cudeńka? Biorę to. To jednak nie wszystko. Na stronie czytamy dalej:

Skupiliśmy się na wnętrzu, aby stworzyć prawdziwy luksusowy „dom poza domem” dla klientów, którzy przyzwyczajeni są do najwyższych standardów. Specjalnie zaprojektowany system wentylacji dba o to, aby wewnątrz panowała idealna temperatura i zapobiega również zmianom ciśnienia. Dla poszczególnych części pojazdu można zaprogramować różne strefy temperatury, a system cyrkulacji powietrza dba o to, aby powietrze w środku było jak najlepsze.

Wychodzi więc na to, że lepiej dla naszego zdrowia będzie siedzieć w środku. Na tym jednak udogodnienia się nie kończą.

Projekt podłogi rewolucjonizuje to, jak postrzegano mobilne domy do tej pory. Nasi inżynierowie zadbali o to, aby stworzyć przestrzeń mieszkalną, która zapewni maksymalny komfort właścicielom i ich gościom. Jednym z najlepszych elementów, który znajdziemy w EleMMent Palazzo, to 4-metrowa kanapa z barkiem na wyciągnięcie ręki, szafką na wina i maszynką do lodu, nie wspominając o wielkim telewizorze na ścianie.

4-metrowa kanapa i wielki telewizor na całą ścianę. Ja nie mam takich nawet w domu… Jednak jeśli myślałeś, że to już wszystko, to wyprowadzę Cię z błędu.

Dodatkowo w środku znajduje się również mała kuchnia. Łazienka jest dyskretnie oddzielona od pokoju dziennego oraz sypialni i można do niej wejść z obydwu tych pomieszczeń bez konieczności przechodzenia. W sypialni znajduje się królewskie łoże, zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę, która zaopatruje w łóżka rodzinę królewską w Wielkiej Brytanii.

Pościel to najlepsze włoskie materiały. Meble w sypialni nie tylko dają przestrzeń gdzie możemy coś przechowywać, ale również stolik i wielki telewizor. Dodatkowo w części, w której jest Spa znajdziemy piękny prysznic o powierzchni 1,5 metra kwadratowego, a także świetlną terapię, niesamowite lustra oraz specjalne powierzchnie, które w sumie tworzą atmosferę zarezerwowaną dla elit.

Co sądzicie o tym domu na kółkach? Czy jest to coś o czym marzyliście? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.