in

Siostry Godlewskie zadebiutowały jako pogodynki. Wyśpiewały pogodę i pokazały piersi!

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zostały nowymi gwiazdami kanału 4FunDance . W Walentynki siostry zadebiutowały jako pogodynki. Dość nietypowe. Zaśpiewały fragment piosenki „Ciągle pada” najpierw ubrane w czerwone sukienki… a później topless!

Siostry Godlewskie, które w grudniu ub. roku zyskały rozgłos wykonując piosenkę „Pada śnieg”, zostały prezenterkami stacji muzycznej 4funDance. Na antenie przedtawiają prognozę pogody. W Walentynkowy wieczór pojawiły się w seksownych, czerwonych sukienkach i na tle deszczowych chmurek zaśpiewały fragment piosenki „Ciągle pada”.

Tuż po godzinie 23.00 siostry pojawiły się na antenie jeszcze raz. Zaprezentowały tę samą piosenkę, ale… już bez czerwonych sukienek! Tym razem pogodynki wystąpiły topless. „Naga prawda o pogodzie” trwała tylko chwilkę, więc jeśli fani wokalnych (i nie tylko) walorów sióstr zbyt późno włączyli 4FunDance, mogli poczuć się rozczarowani. Jednak nic straconego. „Pogodynki Godlewskie” będą się pojawiać na antenie codziennie o godz. 20.00, 21.00 i po 23.00.

Źródło: fakt.pl