in

Siostry Godlewskie nagrały „hit” na Mundial. Nago wiją się na murawie i znów wywołują kontrowersje

Siostry Godlewskie znane z rozbieranych zdjęć i kontrowersyjnych piosenek, nie przestają szokować i wciąż robią wszystko, by być na językach Polaków. Niedawno nagrały film dla Andrzeja Dudy z okazji jego 46. urodzin. Teraz postanowiły zareagować na zbliżający się wielkimi krokami Mundial w Rosji. W nowym teledysku, nagranym na boisku piłkarskim, występują niemal nago.

Esmeralda i Magdalena zaprezentowały swoją piosenkę na mundial 2018. Po raz kolejny liczą na niemały skandal w polskim internecie.

Ich nowy teledysk został nagrany na boisku piłkarskim. Dziewczyny wymalowane biało-czerwoną farbą wiją się kusząco na zielonej murawie i trzymają w ręku flagi Polski. Na niektórych fragmentach wideo mają tylko stringi lub szelki przykrywające sutki.

„Biało-czerwone Siostry Godlewskie na Mundial 2018! Zagrzewamy naszych piłkarzy do walki w Rosji!” — napisały siostry Godlewskie.

Wśród internautów znaleźli się tacy, którym nagranie przypadło do gustu. Inni jednak skrytykowali pomysł sióstr Godlewskich, a niektórzy nawet uznali to za zniewagę dla polskiej flagi narodowej.

„Podchodzi to pod paragraf za zniewagę dla polskiej flagi narodowej, osobom które dopuściły się tego kto czynu grozi do roku więzienia. Ponieważ obowiązkiem i prawem każdego obywatela jest otaczanie symboli narodowych czcią i szacunkiem” – napisała jedna z kobiet.

„Jak można kpić z barw narodowych?!” – dodała inna.

Ciekawe, czy Robert i jego koledzy z drużyny poczują się zagrzani do walki 🙂