in

Rodzice byli w szoku, gdy dowiedzieli się, na co ich syn wydał swoją pierwszą wypłatę

Niemal wszyscy rodzice starają się zapewnić swoim dzieciom to czego im potrzeba, inwestując w nie zarówno czas, zaangażowanie i uczucia, ale również tak przyziemne rzeczy jak pieniądze. Zwykle jest to inwestycja bezzwrotna.

Nie wszyscy mają te same warunki, możliwości i mogą tyle samo. Ale nawet jeśli sprzyjający układ losu daje szansę, nie każde dziecko umie docenić poświęcenie oraz trudy rodziców i odwdzięczyć się swoim zachowaniem i czasem.

21-letni Pavin Smith był zawsze radością swoich rodziców. Jak każde dziecko i nastolatek nieraz przysporzył im zmartwień, ale jak wszyscy rodzice pragnęli dla niego wszystkiego co najlepsze. Tak jak mogli starali się zagwarantować mu najlepsze warunki do nauki i rozwoju.

Pavin będąc nastolatkiem zaczął przejawiać talent do gry w baseball. Jego zdolności prędko zostały dostrzeżone przez trenera drużyny Arizona Diamondbacks, który zaproponował chłopakowi angaż za zawrotną i niewyobrażalną dla przeciętnego młodego człowieka kwotę kontraktu.

Za tę sumę Pavin mógł żyć w luksusie przez wiele miesięcy. Jednak oprócz talentu Pavin jest również obdarzony wielkim sercem. Bez wahania wykorzystał te pieniądze do uszczęśliwienia swoich rodziców.

Zbliżało się Boże Narodzenie i chłopak postanowił sprawić swoim najbliższym wyjątkowy prezent.

Pavin wiedział, że jego rodzice borykają się z problemami finansowymi. Nieodłączną częścią ich codzienności był strach o utratę domu, który był obciążony hipoteką. Każda trudność w spłacie rat groziła utratą domu, który był wszystkim co mieli. Nic więc dziwnego, że rodzice każdego dnia martwili się o przyszłość całej rodziny.

Podczas rozpakowywania gwiazdkowych prezentów rodzice Pavina otrzymali wspólny prezent. Był nim list od ich syna, który odczytała mama. Pavin napisał w nim, że spłacił cały kredyt na dom.

„Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiliście! Ten prezent nigdy temu nie dorówna. Kocham Was bardzo mocno. Nasz dom jest wreszcie NASZ. Wesołych Świąt!”


Nagranie tej wzruszającej chwili zobaczycie poniżej: