in

Oskarżyła o molestowanie i gwałt 15 mężczyzn! Jednak w sądzie coś się nie zgadzało i odkryto prawdę

25-letnia Jemma Beale, to kobieta która swoimi kłamstwami wpędziła 15 niewinnych mężczyzn w poważne kłopoty. Jeden z nich trafił do więzienia na siedem lat.

Kobieta oskarżyła 15 mężczyzn o gwałt oraz napaść na tle seksualnym.

25-latka twierdziła, że najpierw została zaatakowana w pubie, a potem przed własnym domem, gdzie miała paść ofiarą zbiorowego gwałtu.

Beale zeznała, że została zgwałcona przez 9 mężczyzn, a seksualnie napastowana przez 6. Według jej zeznań wszyscy napastnicy oprócz jednego, mieli być nieznajomymi.

Jej pierwsze oskarżenie zostało skierowane przeciwko Mahadowi Cassim, który podwiózł kobietę do domu, po wieczorze spędzonym na mieście. To właśnie wówczas miało dojść do tego brutalnego czynu. Jemma twierdzi, że mówiła mu, iż jest lesbijką i nie chce uprawiać z mężczyzną seksu, jednak do niego to nie docierało. Mężczyzna został uznany za winnego gwałtu i skazany na 7 lat więzienia.

Jak się jednak okazało, wymiar sprawiedliwości się pomylił. Przedstawiciel prokuratury John Price przyznał, że postawione zarzuty były nieprawdziwe. Mahad Cassim był niewinny.

„Osobą odpowiedzialną za tak rażącą niesprawiedliwość, była sama „poszkodowana,” która złożyła fałszywe zeznania i sfałszowane dowody. Wciąż upiera się ona przy swojej wersji zdarzeń.”

Pan Price dodał, że prawdopodobieństwo tak dużej liczby ataków na jedną osobę w tak krótkim odstępie czasu było „wysoce nieprawdopodobne”.

Wszystkie oskarżenia kobiety okazały się całkowicie nieprawdziwe.

W Lipcu 2012 roku, Beale wniosła oskarżenie przeciwko 4 mężczyznom, którzy jakoby mieli ją napastować w alejce, przy pomocy kawałka drutu kolczastego.

Obrońcy oskarzonych weszli jednak w posiadanie nagrań z minitoringu, na których widać było jak Beale wraca tej nocy do domu samotnie. Okazało się, że wszystkie jej obrażenia zostały zadane przez nią samą.

We Wrześniu 2013 roku, Beale oskarżyła dwóch mężczyzn o napaść na tle seksualnym przed jej domem. Żadnego ze „sprawców” nie udało się zidentyfikować.

Dwa miesiące później, kobieta zgłosiła się na policję twierdząc, że padła ofiarą gwałtu zbiorowego, którego dopuściło się 8 mężczyzn. Jeden z nich, Luke Williams trafił do aresztu. W swoich zeznaniach opowiedział on, że Beale nalegała na stosunek płciowy na imprezie.

„Czułem się niekomfortowo. Nie chciałem, aby poczuła się odrzucona, ale naprawdę nie widziałem w niej nic atrakcyjnego” – zeznał Williams.

Jak twierdzi prokuratura, Jemma Beale fałszywie oskarżyła w sumie aż 15 mężczyzn. Nie wiadomo, jakie kierowały nią pobudki. Kobieta wciąż wypiera się krzywoprzysięstwa i fałszowania dowodów, lecz jeśli sąd uzna ją za winną, może trafić do więzienia na wiele lat.

Źródło: dailymail.co.uk, wiemy.to