in

Ojciec 5 dzieci pokłócił się żoną. Zrobił testy DNA na ojcostwo i bardzo tego pożałował – okazało się, że nie ma dzieci

Mężczyzna wraz z żoną wychowywał piątkę dzieci. Po latach okazało się, że żadne nie jest jego.

Pewien kapitan pochodzący z Omska ze względu na wykonywany zawód często wypływa w długie morskie rejsy. Spędza bardzo dużo czasu poza domem, w którym zostawia żonę i piątkę dzieci.

Eugeniusz nigdy wcześniej nie wątpił w wierności swojej partnerki, jednak od pewnego czasu ich relacje zaczęły się psuć. Mężczyzna postanowił uważniej przyglądać się Natalii, której nie ufała również jego rodzina. Bliscy sugerowali mężczyźnie, że żona zdradza go, gdy ten wypływa w morze.

Zdeterminowany kapitan postanowił poznać prawdę o swoim małżeństwie, dlatego zdecydował się zrobić badania DNA. Gdy odebrał wyniki, doznał szoku. Okazało się, że nie jest ojcem żadnego z piątki dzieci, a żona zdradzała go znacznie częściej, niż kiedykolwiek przypuszczał.

Jak donosi telewizja NTV mężczyzna natychmiast po otrzymaniu tej wiadomości zrzekł się ojcostwa całej piątki. Znajomi małżeństwa podzielili się na dwa obozy. Część z nich twierdzi, że Eugeniusz źle postąpił opuszczając dzieci, które do tej pory kochał i wychowywał. Inni z kolei popierają go i również nie wyobrażają sobie w takiej sytuacji dalszych kontaktów z rodziną.

Sprawa Eugeniusza i Natalii ostatecznie trafiła do sądu, który zwolnił mężczyznę z konieczności płacenia żonie alimentów.