in

Mariolka startuje w „Rolniku”. To jeden z najczęściej oglądanych polskich kabaretów

Filmik z tym skeczem 22 lutego znalazł się w pierwszej 10. najczęściej oglądanych filmów po polsku na serwisie youtube.com.

Kabaret Paranienormalni zagrał scenkę, w której jedna z ich najpopularniejszych postaci, Mariola (odgrywana przez świetnego Igora Kwiatkowskiego) decyduje się wziąć udział w znanym i lubianym programie „Rolnik szuka żony’.

Zaczyna się całkiem niewinnie, od rozmowy telefonicznej Marioli z koleżanką Gabryśką. Potem robi się już coraz śmieszniej:

Mimo iż skecz ma już ponad rok, 18 lutego br. Polsat wrzucił go ponownie do sieci. I od tej pory ogląda go coraz więcej osób. Obecnie ma już około 300 tysięcy wyświetleń.

Kabaret Paranienormalni powstał w Jeleniej Górze w 2004 roku. Założyli go Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. W kolejnych latach panowie wypracowali sobie ogromną popularność i rozpoznawalność. Wielka w tym zasługa postaci Mariolki, w którą wcielił się Igor Kwiatkowski. Powstanie tej roli zainspirowała dziewczyna, którą Kwiatkowski podpatrzył w klubie, w którym za młodu pracował. Widzowie ją pokochali. W grudniu ub. roku Igor Kwiatkowski opuścił jednak szeregi kabaretu i rozpoczął karierę solową. Gorąco mu kibicujemy.

Telewizyjny show „Rolnik szuka żony” cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Gości na antenie telewizyjnej od maja 2014 roku. Prowadzi go Marta Manowska.

Pomysł programu jest bardzo prosty: samotny rolnik zgłasza swoją kandydaturę do telewizji, a producenci pomagają mu znaleźć drugą połówkę, która zechce z nim dzielić życie i gospodarstwo.

Zainteresowane panie piszą listy, w których się przedstawiają, piszą o swoich zainteresowaniach itp. Na ich podstawie właśnie wybiera się kandydatki, które spotkają się z absztyfikantem. Kolejne etapy znajomości filmowane są przez kamerę, a widzowie śledzą je z zapartym tchem.

Od pewnego czasu również rolniczki mogą szukać mężów za pośrednictwem programu, który w 2015 i 2017 roku zdobył nagrodę Telekamery dla najlepszego programu rozrywkowego.