in

Magda Gessler przegięła! Wysypała TO na głowę właścicielki

Widzowie programu „Kuchenne rewolucje” doskonale wiedzą, że Magda Gessler uwielbia szokować. Jednak tym razem restauratorka zadziwiła nawet największych fanów kontrowersji. Nie do wiary, co wysypała na głowę właścicielki jednego z odwiedzanych przez siebie lokali.

W poprzednim odcinku popularnego show TVN Magda Gessler robiła rewolucję w restauracji „Czerwony Kapturek”. Ostatecznie postanowiła przemienić ją w „Bistro Kotlet” i wszystko wskazuje na to, że lokal zaczął wreszcie odnosić prawdziwe sukcesy.

Gessler przesadziła?

Droga do udanej rewolucji nie była jednak łatwa. Słynna restauratorka postanowiła wpłynąć na właścicielkę i personel restauracji w szokujący sposób.

Magda Gessler już od wejścia zauważała podstawowe błędy, które popełniała właścicielka, jednak apogeum złości nastąpiło w momencie wejścia do kuchni. Kiedy Gessler odkryła, że w kuchni używana jest bułka tarta z konserwantami, wysypała ją na głowę zszokowanej właścicielki lokalu, pani Doroty.

Przeprowadziła z nią także trudną rozmowę, po której kobieta zamknęła się w łazience i płakała. W chwili załamania pani Dorota powiedziała nawet, że ma już dość tej rewolucji. Była też przekonana, że nie zakończy się sukcesem.

Finał rewolucji

Ostatecznie Magdzie Gessler udało się jednak całkowicie odmienić lokal. Na koniec programu, podsumowując rewolucję obwieściła, że podawane w „Bistro Kotlet” jedzenie jest pyszne, dlatego poleca restaurację wszystkim, którzy chcą smacznie i syto zjeść.

Niektórzy fani twierdzą jednak, że wysypywanie właścicielce na głowę bułki tartej było zdecydowaną przesadą. Zgadzacie się z taką opinią?

Źródło: pikio.pl