in

Kazała swojemu dziecku robić to przed kamerą. Do sieci trafiło bulwersujące nagranie

Do sieci trafił szokujący film. Można na nim zobaczyć 2-letniego chłopca, który je z miski psią karmę. Wideo powstało w brazylijskim stanie Goias, a jego autorką najprawdopodobniej jest matka dziecka. Naprawdę trudno zrozumieć, czym kierowała się kobieta, gdy nagrywała malca. Będzie musiała się z tego wytłumaczyć policji.

Film zobaczyła na rodzinnym czacie babcia 2-latka. Do nagrania była dołączona wiadomość: „Przyjdź i zrób mi lunch babciu. Mam tutaj małą przekąskę”. Gdy kobieta zobaczyła jedzącego z psiej miski wnuczka, dosłownie się wściekła. Na dodatek na nagraniu usłyszała śmiech i głos synowej: „Hej maluchu, zjesz lunch, prawda” – mówiła matka chłopca.

Zdenerwowana babcia 2-latka nie miała zamiaru tego tak zostawić. „Natychmiast udała się do domu synowej i zabrała dziecko, które zaczęło źle się czuć. Później przyszła do nas i zgłosiła sprawę” – powiedział funkcjonariusz Vicente Gravina. Policjanci przesłuchali matkę chłopca oraz jego ciotkę, która podobno była obecna podczas nagrywania bulwersującego filmu.

Marcia Gabrielle Sampaio Carvalho, adwokat rodziców 2-latka, powiedziała dziennikarzom, że jej klienci nie mieli złych zamiarów. Podobno tłumaczyli, że bardzo kochają chłopca i otaczają go opieką.

„Tak naprawdę jego cierpienie spowodowała okrutna i nieodpowiedzialna babcia, która mając dostęp do rodzinnego czatu, przeinaczyła fakty i opublikowała nagranie w mediach społecznościowych. Sprawiła, że różnie je interpretowano” – przekonuje pani adwokat.

Źródło: fakt.pl