in ,

Katarzyny są zawsze wierne, ale za to Basie… Sprawdź, co imię mówi o Twojej partnerce

Zwykło się mówić, że imię jest odbiciem duszy. Czy to prawda? Trudno powiedzieć, ale wydaje się, że dziewczyny o niektórych imionach mają ciut większe problemy z wiernością, niż inne. Sprawdź, które.

Ilu ludzi, tyle różnych doświadczeń. Jednak niektóre imiona – zgodnie ze znaczeniem – mogą mieć większe problemy z wiernością. Oczywiście poniższa lista nie oznacza, że każda z dziewcząt o takim imieniu od razu powinna zostać posądzona o niewierność. Warto jednak wiedzieć, czy trzeba się mieć na baczności 😉

Martyna

Martyny to trochę takie ciche wody. Zazwyczaj są wierne i oddane partnerom, ani myślą o „skokach w bok”. Kiedy jednak trafi je nagły poryw serca, nagłe uczucie, nie będą się nawet zastanawiały.

Kasia

Kasia, bez względu na wszystko, była, jest i będzie wierna. Nie nie zainteresuje jej przystojniak w pracy, nie skusi gruby portfel ani wyjątkowa osobowość. Może popatrzeć, zawsze jednak myślami wróci do tego, z którym związał ją los.

Basia

Oj, te Basie… Barbara to taka niestała istota. Zwykle nie lubi się wiązać i zobowiązywać. Gdy jednak spotka tego jedynego – ale tak naprawdę JEDYNEGO – wtedy się ustatkuje i przestanie rozglądać na boki.

Agnieszka

Agnieszki cenią sobie domową harmonię i życie rodzinne. Raczej nie zdecydują się odstąpić od swoich zasad. Chyba, że w domu wydarzy się coś, co całkiem wytrąci ją z równowagi – np. ogromna kłótnia. A na zdradę partnera również odpowie zdradą.

Ola

W wierność Oli nie należy nawet wątpić. Dziewczyny o tym imieniu są wierne swojemu partnerowi i trwają przy nim na dobre i na złe.

Mariola

Wieczna nastolatka, kocha dobre towarzystwo i zabawę. Czasem lubi je aż za bardzo. Łatwo się angażuje, szybko zakochuje i… równie szybko zmienia obiekt zainteresowania. Jeśli chcesz, by była ci naprawdę wierna, musisz znaleźć w sobie coś wyjątkowego, czego nie znajdzie u nikogo innego.

Ewa

Ewy źle znoszą związki na odległość. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, Ewa może mieć problem z dochowaniem wierności swojemu partnerowi.

Dominika

Im starsza, tym mniej przywiązana do jednego partnera. W młodości, gdy jeszcze wierzy w wierność „temu jedynemu”, nawet nie spojrzy na innego. Jednak im więcej lat mija, im bardziej czuje, że życie trochę przelatuje jej między palcami, tym chętniej zaszaleje.

Bożena

Formalny związek nie jest dla Bożeny. Jest zwolenniczką rozwiązań „niestandardowych”. Oczywiście to się zmienia, gdy pojawiają się dzieci. Lecz kiedy dzieci podrosną, Bożena zatęskni za latami swojej młodości i kto wie, czy nie podąży za głosem serca.