in

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że III Wojna Światowa jest bardzo blisko! Ma wybuchnąć w 2018 roku

Ogromny wstrząs giełdowy i wielki skandal finansowy, to nie jedyne, co według Krzysztofa Jackowskiego czeka nas w 2018 roku. Znany polski jasnowidz przewiduje, że już w 2018 roku może dojść do wybuchu III wojny światowej. Gdzie konflikt może się narodzić?

Jasnowidz dodaje przy tym, że sama wojna miała się już rozpocząć wydarzeniami z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku, a pierwszym okupowanym krajem jest Irak. Jednak zdaniem Jackowskiego, obserwowany obecnie konflikt zbrojny w Syrii i prowadzona na całym świecie wojna na płaszczyźnie medialno-informacyjnej, to dopiero przygotowanie do rozpoczęcia prawdziwej konfrontacji. Iskrą, która na dobre rozpali ten konflikt ma być Bliski Wschód.

Jest to o tyle interesujące, że ten motyw przewijał się w przepowiedniach wielu światowej sławy jasnowidzów. Baba Vanga wiązała początek III wojny z upadkiem Syrii, a Edgar Cayce zapowiadał początek tego konfliktu w okolicach Syrii i Libii. Podobnie twierdził zresztą inny sławny Polak, ojciec Czesław Klimuszko, który zapowiadał początek III wojny tuż po ogłoszeniu traktatu pokojowego na „południu”.

Nie da się ukryć, że polski jasnowidz ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni, takich jak np. zestrzelenie samolotu pasażerskiego nad Ukrainą (co przewidział jeszcze w 2009 roku), rozpoczęcie bombardowań Syrii przez USA, czy wiele spraw takich jak pomoc w odnalezieniu kilkuset zaginionych dzieci czy sprawców zabójstw.

Jeszcze w 2016 roku Jackowski zapowiadał, że wojna już na stałe weszła do Europy, ale że będzie to dziwna wojna. Jasnowidz twierdził, że na ulicach europejskich miast znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Właściwie taki stan rzeczy już teraz ma miejsce w Belgii, Francji, czy Niemczech.

Jackowski podkreśla, że jego przeczucie o kumulacji wojny jest coraz silniejsze, ale jednoczenie dodaje, że ma wrażenie, iż Polska nie znajdzie się tym razem w tragicznej sytuacji. Podkreśla, że Polacy będą mieli inny problem, a mianowicie będą się bali… oddychać. Jasnowidz dodaje, że wcale nie ma na myśli smogu.

Zapowiada też, że już niedługo opublikuje nagranie ze szczegółowym opisem wydarzeń w 2018 roku.

Źródło: innemedium.pl, wiemy.to