in

Jasnowidz Jackowski o nadchodzącej zimie. Ta wizja może przerazić

Zbliżająca się zima, to pora roku, za którą większość ludzi raczej nie przepada. Śnieg za oknem, utrudniona komunikacja, czasem plucha, a czasem trzaskający mróz.

Nic więc dziwnego, że wielu z nas stara się dużo wcześniej przygotować na jej nadejście – wyciągamy z szafy zimowe buty i ubrania. Równie często zaglądamy też w prognozy pogody, aby nie dać się zimie zaskoczyć.

Jaka będzie tegoroczna zima? Czy będzie łagodna? A może czeka nas ostra i bardzo mroźna? W tej sprawie wypowiedział się Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa. W wywiadzie dla „Super Expressu” zdecydował się uchylić rąbka swojej wizji dotyczącej zimy.

„Ja uważam, że w tym roku zima będzie chłodniejsza i brzydsza od tych, które mieliśmy w poprzednich latach. Tegoroczna zima będzie bardzo rozregulowana – będą bardzo duże skoki temperatur, a czasem przyjdą takie dni, że zima będzie bardzo śnieżna. Być może nie do końca tak zimna, jak śnieżna. Ja bym zimę podzielił na dwie takie zmienności: będzie momentami dosyć ciepło jak na zimę, a potem nagle temperatura spadnie. Wydaje mi się, że podczas tegorocznej zimy spadnie dużo śniegu.” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Jak sądzicie, czy wizja jasnowidza z Człuchowa się spełni? Jesteście już przygotowani na zimę? 🙂