in ,

Filip Chajzer wydepilował krocze przed kamerą. Internauci są zachwyceni

Znany dziennikarz TVN-u postanowił wydepilować krocze przed kamerą, a nagranie z zabiegu opublikował na Youtube. Dlaczego zdecydował się publicznie pokazać swoje nagie nogi? Kulisy materiału są bardzo interesujące.

Filip Chajzer przed kamerami wydepilował swoje miejsca intymne. Brzmi to jak kiepski żart, ale niestety to prawda. Na dodatek dziennikarz pokazał nagranie z zabiegu na Youtube.

Dlaczego Chajzer zdecydował się na takie publiczne obnażanie? Okazało się, że za wszystkim jak zawsze stoi szczytny cel. Prezenter chciał wszystkim pokazać, jakie katusze przechodząc kobiety, aby nadążać za kreowanymi przez media wzorami piękna.

Trzeba przyznać, że nagranie z depilacji jest naprawdę odważne. Dziennikarz TVN-u wystąpił w nim odziany jedynie w koszulę, a jego miejsca intymne zostały zasłonięte symbolem kota Zonka z programu „Idź na całość”. W trakcie nagrywania materiału Chajzer nie czuł skrępowania ani wobec wykonującej zabieg kobiety, ani wobec operatora, który wycelował kamerę centralnie w jego krocze.

Zanim pani kosmetyczka nałożyła pierwszą warstwę wosku, Filip jeszcze się upewnił, czy „pompon” też będzie depilowany. Ku swemu przerażeniu usłyszał odpowiedź twierdzącą. Potem było już tylko gorzej. Prezenter zwijał się na fotelu i wył z bólu. Wszytko po to, by na koniec materiału podziękować przypadkowo spotkanej na ulicy kobiecie, za dążenie pań do ideału.

Co ciekawe wideo z depilacji Chajzera bardzo się spodobało internautom. Większość głosów pod filmem na kanale Youtube, było na „tak”.

Czy materiał z depilacji Chajzera jest bardziej zabawny, czy… żałosny? Oceńcie sami:

Źródło: se.pl