in , ,

Edyta Górniak dała ubogiej kobiecie 20 złotych. Wszystko w obecności fotoreporterów

Gdy Edyta Górniak przyjeżdża do Polski, zawsze stara się spożytkować czas jak najlepiej. Piosenkarka już od dłuższego czasu mieszka za oceanem, ale z powodów zawodowych często bywa w ojczyźnie. Ostatnio stała się bohaterką skandalu. Wszystko za sprawą Donatana, z którym pozowała do zdjęć na festiwalu w Opolu. W pewnym momencie producent niespodziewanie chwycił ją za pośladek. Wokalistka natychmiast dała mu w twarz.

Wydawałoby się, że to wystarczająca ilość wrażeń jak na jeden pobyt w Polsce. Nic podobnego. Gwiazda gościła też w Krakowie, gdzie okazała wielkie serce dając jałmużnę ubogiej kobiecie. Problem w tym, że zadbała, by wszystko uwiecznił fotograf.

Piosenkarka zwiedzała Kraków i w trakcie spaceru po rynku postanowiła wstąpić do bazyliki Mariackiej. Gdy wychodziła ze świątyni, spotkała ubogą staruszkę. Górniak, która całą wycieczkę odbywała z fotografem, przejęła się losem kobiety i dała jej zapomogę.

Nikt nie wątpi w dobre intencje pani Edyty, jednak wręczenie jałmużny potrzebującej kobiecie, wiedząc że zdjęcia z tego zdarzenia obiegną media w całym kraju, budzi mieszane uczucia.

Edyta Górniak wręczyła staruszce 20 zł, a towarzyszący gwieździe fotograf zadbał, by skrupulatnie uwiecznić tę chwilę. Piosenkarka od lat słynie z tego, że jest wrażliwa na cierpienie potrzebujących i chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Nie musi więc desperacko ocieplać swojego wizerunku i tego typu ustawka wcale nie była jej potrzebna.

Myślicie, że mogła pomóc starszej pani w bardziej dyskretny sposób?

Źródło i fotografie: gwiazdy.wp.pl