in ,

Co zrobić, żeby nie złapał Cię radar? Ten sposób jest niezawodny

Każdego roku policja zatrzymuje tysiące kierowców z powodu przekraczania dozwolonej prędkości. Kolejne tysiące kierowców otrzymują mandaty do domu, gdyż złapał ich radar.

 

Grzywny za te wykroczenia nie są małe, a jest sposób, by łatwo ich uniknąć. Krok po kroku podpowiemy Ci, jak sprawić, aby nigdy więcej nie zapłacić mandatu za przekraczanie prędkości!

Jest to łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać:

1. Uważnie patrz na znaki drogowe informujące, jaka jest dopuszczalna prędkość. Nie mylisz się – ten numer, który jest widoczny na tablicy, oznacza maksymalną prędkość, z jaką możesz się poruszać.

 

2. Teraz przenieś swój wzrok na prędkościomierz. To niewielki wskaźnik na desce rozdzielczej Twojego samochodu, zaopatrzony w cyfry i strzałkę. Z pewnością szybko go zlokalizujesz!

3. Przed Tobą najtrudniejsza część zadania – zdejmij nogę z gazu i zwolnij do prędkości, jaką pokazywał znak drogowy. Łatwo się upewnisz, czy to już właściwy moment na zostawienie hamulca w spokoju, gdy ponownie spojrzysz na prędkościomierz.

Ta prosta sztuczka sprawi, że policja już nigdy więcej nie będzie mogła ukarać Cię mandatem za nadmierną prędkość. To dziecinnie proste, prawda?

Udostępnij swoim znajomym, dla ich oraz Twojego bezpieczeństwa. Bądźmy rozważni na drodze!