in

Asia z „Chłopaków do wzięcia” przeszła totalną metamorfozę! Ryśkowi chyba niezbyt się spodobała

Asia i Ryszard to para znana z programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia”. W ich burzliwym związku bywało już różnie: raz lepiej, raz gorzej. Z pewnością nie mogą narzekać na nudę. Obecnie Rysiek przebywa w więzieniu, a w tym czasie jego ukochana postanowiła zmienić swój wygląd…

 

Asia wzięła udział w programie Polsatu jako dziewczyna Ryszarda „Szczeny”. Wygląda na to, że ich związek jest całkiem poważny. W pewnym momencie Joanna sądziła nawet, że zaszła z ukochanym w ciążę. On sam nie miał podstaw, aby w to nie wierzyć, gdyż – jak sam przyznał – nie zabezpieczali się.

Ostatecznie ciąży chyba jednak nie było. Pojawił się za to spory problem: Rysiek wylądował w więzieniu. Zakochana w nim Asia wciąż deklaruje, że będzie czekać na narzeczonego.

Odlicza dni do wyjścia Ryśka na wolność i postanowiła specjalnie dla niego przejść metamorfozę: zrzuciła parę kilogramów i przefarbowała włosy na ciemniejszy kolor.

Asia wraz z mamą Ryszarda odwiedziła go w „pace”. Jak opowiadała przed kamerami, Rysiek prawie jej nie poznał!

Co gorsza, ukochanemu zmiana koloru włosów niezbyt się spodobała. „Ostatni raz mi się przefarbowałaś. Ty zawsze byłaś piękna, śliczna i nie musisz się dla mnie farbować” – powiedział.

Za to przypadło mu do gustu to, że Asia zrzuciła kilka kilogramów. „Już dużo schudłam. Powiedział mi, że jeszcze mogę trochę schudnąć, jak chcę” – relacjonowała dziewczyna.

A Wam jak się podoba Asia w nowej wersji?

Źródło: Polsat