in ,

Anna Lewandowska mówi o macierzyństwie: „Jestem zmęczona jako mama”

Anna Lewandowska wielokrotnie próbowała przekonać Polaków, że tak naprawdę wciąż jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, której nieobca jest proza życia. Teraz opowiada o trudach macierzyństwa.

Niedawno minął rok odkąd córka Anny i Roberta Lewandowskich przyszła na świat. Trenerka wielokrotnie dawała do zrozumienia, że pomimo natłoku różnych obowiązków sama zajmuje się Klarą i nie wynajęła niani.

Okazuje się, że macierzyństwo dało Lewandowskiej w kość. W rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl, trenerka zdradziła, że jest zmęczona.

„Przyznam, że jestem czasem zmęczona. Jestem zmęczona jako mama z niewyspania, natomiast rzeczywiście dziecko daje mi bardzo dużo energii, a szczególnie takie projekty. Niedawno ruszyłam z aplikacją Trening by Ann, pierwszą taką aplikacją w Polsce. Od października nad nią pracowałam non-stop, nawet łzy leciały mi ze zmęczenia. Były nawet chwile zwątpienia, natomiast znowu powtórzę, sukces budujemy wspólnie. Mam wspaniałą grupę programistów, którzy mnie wspierali i byli ze mną, rzeczywiście tej energii dodaje mi szczególnie moja rodzina, mój Robert i moja córeczka i dlatego mam siłę na takie wspaniałe projekty” – powiedziała.

Źródło: niezwykle.pl