in ,

6-letni chłopiec chciał tylko skorzystać z toalety. Wtedy podchodzi do niego nauczycielka i robi coś niewyobrażalnego

Gdy zostawiamy dziecko w przedszkolu czy w szkole spodziewamy się, że będzie w dobrych rękach. Po tego typu placówkach zwyczajnie się tego oczekuje. Nie każdy jednak ma odpowiednie podejście do dzieci, cierpliwość, opanowanie i empatię, aby pracować z maluchami. Tych cech zdecydowanie zabrakło Barbarze Williams, nauczycielce z Riverdale Schools ze stanu Ohio.

Szkolna kamera na korytarzu zarejestrowała sytuację, w której nauczycielka brutalnie zatrzymała 6-letniego chłopca zmierzającego do toalety. Kobieta uderzyła jego głową o ścianę, a potem szarpała za koszulkę. Dziecko było przerażone!

Rodzice chłopca byli zdumieni, gdy dowiedzieli się, że nauczycielka miała za karę spędzić zaledwie 10 dni w areszcie, a potem mogła wrócić do pracy w szkole. Anthony i Autumn Nelsonowie wystąpili do dyrektorki placówki z prośbą o przeniesienie ich dziecka do innej szkoły, lub przynajmniej do innej klasy. Pani dyrektor jednak nie widziała powodu i uparcie twierdziła, że Williams jest dobrą nauczycielką…

Jak jest naprawdę, można zobaczyć poniżej. Rodzice 6-latka postanowili rozpowszechnić to bulwersujące nagranie, a dzięki naciskowi opinii publicznej sprawa nauczycielki zostanie ponownie rozpatrzona.