in

3-letni chłopiec jest szykanowany z powodu jego „okropnych” włosów. Reakcja malca rozdziera serce

Większość rodziców stara się robić wszystko, aby ich dzieci były zdrowe i szczęśliwe. Zobaczyć, jak cierpi dziecko, to dla rodzica jeden z najgorszych koszmarów. Wyobraź sobie, że jesteś rodzicem i nagle, Twoje dziecko pyta: „Co jest ze mną nie tak?”

Właśnie z taką sytuacją spotkała się Lauren Russell, po tym, jak jej 3-letni synek został w autobusie wyśmiany i nazwany „obrzydliwym”. I to tylko dlatego, że malec ma rude włosy.

To zdarzenie spowodowało, że Lauren postanowiła napisać na Facebooku post. Poprosiła, aby go udostępniać. Na szczęście możemy przyczynić się do tego, żeby raz na zawsze rozprawić się z takimi zachowaniami. Poniżej możesz przeczytać list Lauren. Udostępnij go wśród znajomych. Wszystkie dzieci są piękne i nikomu nie wolno sprawiać, aby myślały, że jest inaczej.

„Dziś moje serce rozdarło się na pół. Jadąc autobusem linii 12 byłam świadkiem okropnego zachowania w stosunku do mojego 3-letniego synka. Wszystko ze strony chłopca o wyjątkowo wąskich horyzontach, który wyglądał na około 13 lat.

Niestety nie był to pierwszy taki przypadek i doskonale wiem, że zapewne też nie ostatni.

Znęcali się już nad nim ludzie w różnym wieku. Z jakiego powodu? Ponieważ ma rude włosy.

Mój przepiękny synek usłyszał, że powinna zabrać go opieka społeczna, bo kolor jego włosów jest obrzydliwy. Następnie nastolatek odwrócił się do swojego kolegi i głośno powiedział, że jeśli kiedykolwiek będzie miał rude dziecko, to je zabije.

Mój syn ma zaledwie 3 lata i wszystko to sprawiło, że jest bardzo smutny. Jestem załamana, ponieważ ja też mam rude włosy i bardzo dobrze poznałam, jak to jest dorastać wśród dzieci, które cię wyśmiewają i wytykają palcami.

Syn wciąż pyta, dlaczego ludziom nie podobają się jego włosy.

Zapytał mnie, czy mogłabym zmienić jego kolor włosów, tak, aby podobał się ludziom.

Zapytał mnie, czy mógłby być jak jego brat, który nie ma rudych włosów.

Za każdym razem, gdy zadaje jedno z takich pytań, pęka mi serce. Mój mały synek jest taki smutny, a ja chciałabym sprawić, aby poczuł się lepiej.

Staram się to wszystko upublicznić, bo wiem, że tacy okrutni ludzie są w mniejszości. Chciałabym pokazać mojemu synowi, że na świecie jest więcej dobra, niż zła. Wokół jest mnóstwo dobrych i miłych ludzi, którzy nie oceniają innych, którzy nigdy by się z niego nie naśmiewali.

Proszę więc wszystkich, którzy przeczytali ten post, udostępnijcie go i pokażcie mojemu synkowi, jaki jest piękny. Z pomocą Facebooka chcę mu pokazać, ile dobra jest na świecie.

Dziękuję.”

Wszystkie dzieci są piękne i nikomu nie wolno sprawiać, aby myślały, że jest inaczej. Podaj dalej, jeśli się z tym zgadzasz!