in ,

25-letnia matka nagle zmarła. Gdy rodzina zajrzała do jej kuchennej szafki, odkryła szokującą przyczynę jej śmierci

W utrzymaniu zdrowia i szczupłej sylwetki pomagają ćwiczenia i odpowiednia dieta. Niestety osoby, które chcą osiągnąć efekty szybciej, często sięgają po suplementy diety i inne medykamenty, których zadaniem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Wiele kobiet chce wyglądać jak gwiazda z okładki, ale dążenie do tego celu przez szkodzenie własnemu zdrowiu nie jest dobrym pomysłem.

Właśnie z tego powodu zmarła 25-letnia Meegan, matka dwójki dzieci. Kobieta przedawkowała odżywki białkowe, które stosowała przy ćwiczeniach. Jej rodzina znalazła te suplementy w czasie przeszukiwania kuchennych szafek. Dzięki temu dowiedzieli się, dlaczego zmarła młoda mama.

Spożywanie odżywek białkowych w normalnych warunkach nie prowadzi do śmierci. Jednak Meegan cierpiała na chorobę genetyczną, która nie pozwalała jej normalnie trawić białek. Im więcej kobieta dostarczała białka organizmowi, tym większą wyrządzała sobie krzywdę. Niestety, nie miała o tym pojęcia, dlatego nie łączyła swojego złego samopoczucia z przyjmowaniem odżywek białkowych.

Meegan skarżyła się mamie, że wciąż czuje się zmęczona. Duże ilości białka, które ciągle spożywała powoli ją wykańczały. Organizm zdrowego człowieka jest w stanie przetrawić dodatkowe białko i nie czyni ono żadnego spustoszenia. Niestety w przypadku Meegan wyglądało to zupełnie inaczej. Po zbyt dużej ilości koktajli proteinowych kobieta nagle zmarła. Badania wykazały, że cierpiała na zaburzenie cyklu mocznikowego, który nie pozwala na trawienie związków azotowych przyjmowanych wraz z białkiem.

Podziel się tą historią, aby uczulić innych na tę przypadłość. Może w ten sposób uratujesz komuś życie?